Kariéra

Vítáme vás!

Jsme rádi, že máte zájem o práci u společnosti Yara, a věříme, že se rádi dozvíte o tom, jaké je pracovat v naší společnosti!

Proč k nám?

Účel

Naše planeta čelí extrémním výzvám. Jak se přiblížíme k roku 2050, světová populace vzroste na 9 miliard lidí*, což bude vyžadovat nárůst ve výrobě potravin o 60 %. Odhaduje se, že emise skleníkových plynů se zvýší o 50 %**. Ve společnosti Yara jsme součástí celosvětové sítě spolupracující směrem k ziskovému a zodpovědnému vyřešení některých klíčových světových výzev, jako jsou nedostatek zdrojů, nedostatek potravin a změny životního prostředí.

* Výchozí stav OECD 2012
** Výchozí stav FAO 2005–2007

Osobní rozvoj

Znalosti jsou základem úspěchu společnosti Yara. Naši zaměstnanci zahrnují odborníky v oboru, od kterých se všichni můžeme učit. Ve společnosti Yara jsou všichni zaměstnanci považováni za životně důležité přispěvatele do společnosti s jedinečnými perspektivami a dovednostmi. Těchto příležitostí můžete i vy využít k dosažení vlastního rozvoje!

Spolupráce

Zaměstnanci ve společnosti Yara z celého světa spolupracují a vyměňují si znalosti k dosažení našich společných cílů. Lidé na všech úrovních společnosti jsou přátelští, zdvořilí a projevují zájem o váš názor a přispění. Navzdory složitosti a rychlosti práce zažijete příjemnou a přátelskou atmosférou.

Růst

S kořeny v Norsku se společnost Yara nyní rozrostla v globální společnost. Stoletá historie podniku prokázala, že jsme spolehlivým zaměstnavatelem se silným zaměřením na bezpečnost a dobré pracovní podmínky.

Ačkoli od našeho vzniku uplynulo již mnoho let, zachovali jsme si zvídavost, energičnost i podnikatelský duch. Společnost Yara je stále otevřenou společností, ve které se lidé, znalosti a technologie neustále vyvíjejí a rostou.