YaraVita MARIS

YaraVita Maris je vysoce koncentrovaný formulovaný biostimulant pro aplikaci na list, založený na bioaktivních sloučeninách extrahovaných z řas Ascophyllum nodosum. Vzhledem ke své vysoké koncentraci bioaktivních sloučenin může být použit k podpoře růstu rostlin a vývoje plodů a ke zmírnění účinků abiotických stresových podmínek předem připravenou rostlinou.

Kapalná formulace usnadňuje dávkování, nalévání a míchání produktu v tankmixu.

Produkt byl speciálně vyvinut tak, aby byl maximálně bezpečný vůči rostlinám. To pomáhá zajistit, aby aplikace nezpůsobila poškození rostlin, které by vedlo ke snížení rentability.

Široká mísitelnost usnadňuje společné použití s dalšími hnojivy a prostředky na ochranu rostlin, což šetří čas i peníze. Široká databáze s výsledky testů mísitelnosti je všem uživatelům přístupná zdarma prostřednictvím aplikace pro chytré telefony Yara TankmixIT nebo na webové stránce tankmix.com.

Produktové a bezpečnostní informace

Doporučení pro aplikaci

Doporučení pro jednotlivé plodiny

Brukvovité

Brukvovité: 2-2,5 l/ha ve fázi 4 – 8 listů. V případě potřeby opakujte aplikaci po 10 až 14 dnech. Dávka vody: 200 l/ha

Mrkev

Karotka, mrkev: 2-2,5 l/ ve fázi 4 – 6 listů. V případě potřeby opakujte aplikaci po 10 až 14 dnech. Dávka vody: min. 200 l/ha

Réva vinná

Réva vinná: 1-2,5 l/ha v kritických fázích růstu, jako jsou vegetativní růst, před kvetením, po odkvětu, při nasazování plodů v 10-14 denních intervalech, 4 až 5 aplikací za sezonu. Dávka vody: min. 200 – 500 l/ha

Salát

Salat: 2-2,5 l/ha ve fázi 4 – 6 listů. V případě potřeby opakujte aplikaci po 10 až 14 dnech. Dávka vody: 200 l/ha