Mimokořenová výživa YaraVita

YaraVita je řada našich hojně používaných a osvědčených listových hnojiv YaraVita, která jsou založena na více jak 50leté zkušenosti s jejich výrobou. Tato hnojiva jsou formulována s ohledem na maximální bezpečnost a velmi dobrou přijatelnost pro rostliny, což je standardně a dlouhodobě testováno v našich laboratořích.

Mezi zemědělci po celém světě jsou velmi oblíbená díky vysoké koncentraci živin a dobré mísitelnosti v různých kombinacích s prostředky na ochranu rostlin i jinými hnojivy. Vysoká koncentrace umožňuje nízké dávkování a omezuje zbytečné „vození vody“.

Nová technologie biostimulantů Yara BIOTRYG

Biostimulanty Yara Biotryg

BIOTRYG™ je globální značka pro novou kategorii biostimulantů od společnosti Yara, která synergicky doplňuje portfolio vyráběných hnojiv k efektivnější výživě rostlin.

Technologie BIOTRYG ™ zlepšuje:

  • Účinnost využívání živin
  • Toleranci k abiotickému stresu
  • Kvalitu plodiny

Více informací o technologii BIOTRYG

Členění listových hnojiv YaraVita

Plodinové komplexy

Jednosložkové speciály

Koncept plodinových komplexů je založen na aplikaci potřebných mikroprvků v množství a poměru odpovídají odběru konkrétní plodiny na začátku vegetace, aby nedošlo k rozvoji skrytého deficitu. To odpovídá i dlouhodobé schopnosti poskytovat živiny a hnojiva YaraVita tak dovedou zásobit živinami i nově narostlé listy. Pokud se později v sezóně listovým rozborem zjistí potřeba dodat další mikroživinu, použijí se jednosložková hnojiva s vysokou koncentrací dané živiny.