Mimokořenová výživa YaraVita

YaraVita je řada našich hojně používaných a osvědčených listových hnojiv YaraVita, která jsou založena na více jak 50leté zkušenosti s jejich výrobou. Tato hnojiva jsou formulována s ohledem na maximální bezpečnost a velmi dobrou přijatelnost pro rostliny, což je standardně a dlouhodobě testováno v našich laboratořích.

Mezi zemědělci po celém světě jsou velmi oblíbená díky vysoké koncentraci živin a dobré mísitelnosti v různých kombinacích s prostředky na ochranu rostlin i jinými hnojivy. Vysoká koncentrace umožňuje nízké dávkování a omezuje zbytečné „vození vody“.

Plodinové komplexy

Jednosložkové speciály

Koncept plodinových komplexů je založen na aplikaci potřebných mikroprvků v množství a poměru odpovídají odběru konkrétní plodiny na začátku vegetace, aby nedošlo k rozvoji skrytého deficitu. To odpovídá i dlouhodobé schopnosti poskytovat živiny a hnojiva YaraVita tak dovedou zásobit živinami i nově narostlé listy. Pokud se později v sezóně listovým rozborem zjistí potřeba dodat další mikroživinu, použijí se jednosložková hnojiva s vysokou koncentrací dané živiny.