Granulovaná a listová hnojiva pro každou plodinu

Každé hnojivo dodávané společností Yara má přesné složení zajišťující přesně cílenou výživu vyhovující každé specifické situaci. Jsme si vědomi toho, že půda, plodiny a klimatické podmínky jsou jedinečně rozmanité a že jednotlivá pole i plodiny mají různé požadavky na výživu. Naším řešením je správné určení a splnění těchto požadavků, a to efektivně a trvale udržitelným způsobem pro životní prostředí.
YaraBela - ledková hnojiva

YaraBela - ledková hnojiva

Ledková hnojiva YaraBela představující čisté živiny, které poskytují s požadovanou přesností účinnost a spolehlivost pro splnění základních agronomických a environmentálních požadavků moderního zemědělství.
YaraMila - komplexní NPK hnojiva

YaraMila - komplexní NPK hnojiva

Sortiment komplexních NPK hnojiv s rúznými kombinacemi dusíku, fosforu a draslíku (NPK), tedy nejzákladnějších rostlinných živin, které pomáhají maximalizovat výnos a kvalitu plodin.
Listová hnojiva YaraVita

Listová hnojiva YaraVita

Sortiment hnojiv vyvinutých speciálně pro aplikaci mikroživin, jako je aplikace na list, ošetření osiv nebo aplikace do půdy prostřednictvím systémů fertigace.
YaraVera - hnojiva z močoviny

YaraVera - hnojiva z močoviny

Naše značka dusíkatých hnojiv, která jsou nákladově efektivním, vysoce koncentrovaným a vysoce účinným zdrojem močoviny.
YaraTera - hnojiva pro kapkovou závlahu

YaraTera - hnojiva pro kapkovou závlahu

Široká škála plně vodorozpustných hnojiv pro kapkovou závlahu (fertigaci), zahrnující komplexní NPK, jednosložková hnojiva, cheláty a kapalná hnojiva.
YaraLiva - dusíkatá hnojiva pro pěstitele ovoce a zeleniny

YaraLiva - dusíkatá hnojiva pro pěstitele ovoce a zeleniny

Rozsáhlá řada dusičnanů vápníku, které pomáhají zajistit maximálně hodnotnou, vysoce obchodovatelnou produkci ovoce a zeleniny.
Ostatní hnojiva

Ostatní hnojiva

Yara spolupracuje s mnoha dalšími společnostmi, které vyrábejí hnojiva, aby doplnila své portfolio a mohla tak nabízet svým zákazníkům a pěstitelům komplexní plány výživy rostlin.

Nezávazná poptávka hnojiva

Nezávazná poptávka hnojiva je jednoduchá online služba, která Vám umožní snadno zjistit aktuální cenu Yara hnojiv.

Jak to funguje?

1. Vyberte si z naší nabídky hnojiv konkrétní hnojivo

2. Pod obrázkem balení na stránce vybraného hnojiva kliknete na modré tlačítko Nezávazná poptávka

3. Zadáte množství a svoje kontaktní údaje

4. Pak už jen počkáte a my se Vám během 48h ozveme zpět s aktuální nabídkou