YaraVita STOPIT

YaraVita Stopit je formulované hnojivo ze surovin na bázi potravinářského chloridu vápenatého vyznačující se vysokou bezpečností pro rostliny bez obsahu škodlivých nečistot. Pokusy opakovaně prokázaly, že YaraVita Stopit je bezpečný a efektivnější než jiné produkty s chloridem vápenatým, čímž poskytuje lepší návratnost vynaložených nákladů pro pěstitele. V mnoha zemích se tím pádem stal velmi vyhledávaným a široce používaným hnojivem v ovocných kulturách. YaraVita Stopit je méně korozivní pro mechanizaci a jiná používaná zařízení než tradiční produkty.

Kapalná formulace usnadňuje dávkování, rozpuštění a míchání hnojiva v postřikovací nádrži spolu se zachováním co nejvyššího možného obsahu živin.

Čistota použitých surovin vybraných pro výrobu tohoto hnojiva garantuje jeho bezpečnost při aplikaci na rostliny a zajišťuje, že sklizená produkce nebude odmítnuta v žádném stupni v rámci dodavatelského řetězce.

Kontrolovaná velikost částic poskytuje rychlý příjem živin a zároveň dlouhotrvající ůčinek. To omezuje potřebu opakování aplikace při úspoře času a nákladů.

Široká mísitelnost umožňuje snadnou společnou aplikaci těchto hnojiv s jinými agrochemikáliemi při současné úspoře času a nákladů. Stejně tak důležitá je i možnost volného přístupu k informaci Tankmix online na webu nebo přes chytré telefony, která umožňuje rychlé a snadné ověření, zda-li je možné produkty spolu aplikovat.

Produktové a bezpečnostní informace

Doporučení pro aplikaci

Doporučení pro jednotlivé plodiny

Brukvovité

Brassicas: 2 to 3 applications of 5 l/ha from stem extension/head development to harvest. Allow 10 to 14 day intervals between applications. Water rate: 75 to 200 l/ha.

Mrkev

Mrkev: 2 až 3 aplikace v dávce 5 l/ha při výšce rostlin 10 až 15 cm nebo když už je k dispozici dostatečná listová plocha pro účinný postřik. Zachovejte 10 až 14 denní intervaly mezi aplikacemi. Dávka vody: 200 l/ha.

Celer

Celery: 5 l/ha early in the season. Repeat at 10 to 14 day intervals as necessary. Water rate: 200 l/ha.

Obiloviny

Obiloviny: 5 l/ha od fáze 4 listů do objevení 2.kolénka (Zadok G.S. 14 až 32). Dávka vody: 200 l/ha

Salát

Salát (polní kultura): 2 až 3 aplikace v dávce 5 l/ha počínaje 10 až 14 dny po sázení nebo vzejití s 10 až 14 denními intervaly mezi aplikací. Dávka vody: 500 l/ha.

Hrušky

Pears: Regular applications of 5 to 10 l/ha at 7 to 14 day intervals from petal fall to one week before harvest. Water rate: 150 to 500 l/ha.