YaraVita BORTRAC

YaraVita Bortrac je kapalný formulovaný koncentrát bóru vyráběný pod stálpou kontrolou kvality s garancí deklarovaho obsahu živin, bezpečnosti pro rostliny a maximální účinosti hnojiva. YaraVita Bortrac má nízkou viskozitu pro lepší manipulaci, míchání a postřik.

Kapalná formulace umožňuje jednoduché dávkování, rozpuštění a míchání hnojiva v postřikové nádrži.

Produkt je speciálně formulován s ohledem na maximální bezpečnost rostlin. To pomáhá zajistit, že aplikace nezpůsobí žádné poškození rostlin, které by následně snižovalo jejich tržní hodnotu.

Čistota použitých surovin vybraných pro výrobu tohoto hnojiva garantuje jeho bezpečnost při aplikaci na rostliny a zajišťuje, že sklizená produkce nebude odmítnuta v žádném stupni v rámci dodavatelského řetězce.

Široká mísitelnost umožňuje snadnou společnou aplikaci těchto hnojiv s jinými agrochemikáliemi při současné úspoře času a nákladů. Stejně tak důležitá je i možnost volného přístupu k informaci Tankmix online na webu nebo přes chytré telefony, která umožňuje rychlé a snadné ověření, zda-li je možné produkty spolu aplikovat.

Produktové a bezpečnostní informace

Doporučení pro aplikaci

Doporučení pro jednotlivé plodiny

Mrkev

Mrkev, karotka: 2 l/ha při výšce porostu 15 cm. Při silném nedostatku opakovat po 10-15 dnech. Dávka vody: 200 l/ha.

Květák

Květák: 3 l/ha ve fázi 4 až 6 listů s opakováním ve stejné dávce po 10 až 14 dnech při střední až silné deficienci. Dávka vody: 50 až 200 l/ha.

Obiloviny

Obiloviny: Aplikace 0,2 - 0,3 l/ha od fáze 4. listu do sloupkování. Dávka vody: 200 l/ha.

Salát

Salát (polní kultura): 1-2 l/ha 20 dní po vzejití. Dávka vody: 500 l/ha

Papriky

Paprika (polní kultura): 1 /ha před kvetením a 1 l/ha po odkvětu. Při střední až silné deficienci opakujte aplikaci po 10-14 dnech. Dávka vody: min. 200 l/ha.