YaraVita LEOTRAC

YaraVita Leotrac je suspenzní koncentrát pro listovou a půdní aplikaci založený na směsi živin a huminových látek z minerálu leonarditu. Byl vyvinut za účelem zvýšení tolerance vůči abiotickému stresu, zvýšení příjmu živin, růstu kořenů a vegetace a zlepšení struktury a účinnosti rhizosféry.

Přípravek je speciálně formulován tak, aby byl pro plodiny maximálně bezpečný. To pomáhá zajistit, že aplikace nezpůsobí poškození plodiny, které by mohlo snížit její tržní hodnotu.

Široká mísitelnost usnadňuje společné použití s dalšími hnojivy a prostředky na ochranu rostlin, což šetří čas i peníze. Široká databáze s výsledky testů mísitelnosti je všem uživatelům přístupná zdarma prostřednictvím aplikace pro chytré telefony Yara TankmixIT nebo na webové stránce tankmix.com.

Produktové a bezpečnostní informace

Doporučení pro aplikaci

Doporučení pro jednotlivé plodiny

Brukvovité

Brukvovité: 1-2 l/ha ve fázi 4-8 listů. V případě potřeby opakujte aplikaci po 10 až 14 dnech. Dávka vody: 200 l/ha

Obiloviny

Obiloviny: 1-2 l/ha od fáze odnožování (Zadok 12) do objevení 2. kolénka (Zadok 27-32). V případě potřeby opakujte aplikaci po 10 až 14 dnech. Dávka vody: 200 l/ha

Réva vinná

Réva vinná: 1-2 l/ha v kritických fázích růstu, jako jsou vegetativní růst, před kvetením, po odkvětu, při nasazování plodů v 10-14 denních intervalech, 4 až 5 aplikací za sezonu. Dávka vody: min. 200-500 l/ha

Hrušky

Hrušeň: 1-2 l/ha v 10-14 denních intervalech před kvetením a ve fázi počátečního růstu plodů. Dávka vody: min. 200 l/ha

Mák

Mák: 1 - 2 l/ha ve fázi 4 - 8 listů. V případě potřeby opakujte aplikaci po 10 až 14 dnech. Dávka vody: 200 l/ha.