YaraVita THIOTRAC

YaraVita Thiotrac je vysoce koncentrovaná kapalná formulace obsahující 100% rozpuštěnou síru dobře přijatelnou pro rostliny. Příjem rostlinou je rychlejší než u suspenzních nebo práškových hnojiv, kde musí síra nejdříve projít procesem oxidace předtím, než je přijata. YaraVita Thiotrac obsahuje rovněž dusík pro udržení důležitého poměru N:S v rostlině.

Kapalná formulace usnadňuje dávkování, rozpuštění a míchání hnojiva v postřikovací nádrži spolu se zachováním co nejvyššího možného obsahu živin.

Široká mísitelnost umožňuje snadnou společnou aplikaci těchto hnojiv s jinými agrochemikáliemi při současné úspoře času a nákladů. Stejně tak důležitá je i možnost volného přístupu k informaci Tankmix online na webu nebo přes chytré telefony, která umožňuje rychlé a snadné ověření, zda-li je možné produkty spolu aplikovat.

Produktové a bezpečnostní informace

Doporučení pro aplikaci

Doporučení pro jednotlivé plodiny

Brukvovité

Brassicas: 5 l/ha at the 4 to 6 leaf stage. For moderate to severe deficiency, repeat applications at 10 to 14 day intervals. Water rate: 200 l/ha.

Mrkev

Mrkev: 5 l/ha při výšce porostu 15 cm. Při střední až silné deficienci opakujte aplikaci v 10 až 14 denních intervalech. Dávka vody: 200 l/ha.

Obiloviny

Obiloviny: 3-5 l/ha ve fázi začátku sloupkování do objevení 1. kolénka(Zadok G.S. 30 až 31). V případě významnějšího deficitu opakujte aplikaci v 10 až 14 denních intervalech. Dávka vody: 200 l/ha. Pšenice potravinářská: Dávka do 5 l/ha od konce metání do mléčné zralosti (Zadok G.S. 59 až 79) nebo 2 aplikace po 3 l/ha od fáze objevení praporcového listu do mléčné zralosti (Zadok G.S. 39 až 79). Dávka vody: 200 l/ha.

Salát

Salát (polní kultura): 3-5 l/ha ve fázi růstu 4.-6. listu. V případě potřeby opakujte aplikaci po 10-14 dnech. Dávka vody: 200 l/ha.

Papriky

Paprika (polní kultura): 5 l/ha ve fázi 4.-6. Listu. Podle potřeby opakujte jednou nebo dvakrát v 10-14 denních intervalech. POZNÁMKA: vyvarujte se aplikace v průběhu kvetení. Dávka vody: 200 l/ha.

Mák

Mák: 3 - 5 l/ha. V počátku dlouživého růstu. Dávka vody 200 l/ha.