Yara Big Bag Knife

Yara Big Bag Knife je nůž, který Vám usnadní otevírání velkoobjemových vaků na hnojiva, takzvaných big bagů. S tímto nožem získáte ergonomický nástroj, který vám zajistí bezpečný a snadný způsob manipulace s big bagy.

Nemůžeme Vám zaručit, že při používání nože nemůže dojít k nehodám. Při manipulaci s těžkými břemeny při použití nože Yara Big Bag Knife nebo jiných  nástrojů je třeba vždy dodržovat platná bezpečnostní doporučení pro manipulaci s hnojivy.

Při navrhování jsme ale pečlivě vybrali všechny použité materiály a komponenty za účelem výroby co možná nejlepšího nože, který Vám usnadní práci a zaručí bezpečnost.

 

Popis nože

Nůž Yara Big Bag Knife je nůž vyvinutý speciálně pro řezání velkoobjemových vaků. Teleskopická rukojeť umožňuje rozříznout díru ve spodní části big bagu, zatímco stojíte v bezpečné vzdálenosti, aniž by se obsluha musela pohybovat pod zavěšeným big bagem.

Čepel nože je vyrobena z nerezové oceli, zatímco tělo nože je vyrobeno z hliníku a plastu. Když není nůž používán, může být čepel bezpečně zasunuta do těla nože.

Délka nože v zasunutém stavu: 60 cm
Délka nože ve vysunutém stavu: 98 cm
Hmotnost: 0,66 kg.

 

Kde můžete nůž Yara Big Bag Knife koupit?

Nůž Yara Big Bag Knife můžete zakoupit na eshopu našeho partnera agromanualshop.cz. K noži lze po dohodě objednat také náhradní čepele.

 

Použítí nože